Rajstopy na jesień – spośród czego możemy wybierać?

To nadal jesień czy już zima?

Mimo że ostatnimi anomalie pogodowe w Polsce zdarzają się dość często i nikt nie wie, czy na Boże Narodzenie spadnie choć trochę śniegu, a w okresie wielkanocnym będzie w miarę ciepło, jeszcze nie zdarzyło się tak, aby jesień oraz zima cieszyły się wysokimi temperaturami.

A skoro chłód, to może jakiś koc do ogrzania albo grube rajstopy, które w tym kontekście lepiej wybrzmią jako ciepłe rajstopy? Do tego herbata, książka, święty spokój i sposób na przetrwanie mroźnych miesięcy jak znalazł.

Jak nie przegrać walki z ziąbem?

Niestety tylko nieliczni mogą pozwolić sobie na długie niewychodzenie z domu. Reszta zaś musi stawiać opor urokom późnej jesieni i początkom zimy, które zdają się być najgorsze dla ciepłolubnych.

W zmodernizowanych biurach raczej nie ma wielu problemów z dostosowaniem temperatury, lecz nie samą „papierologią” świat stoi. Osobom pracującym fizycznie lub takim, które w swoim miejscu pracy nie mają komfortu regulacji termicznej, poleca się ubiór na tzw. „cebulkę”, czyli możliwie jak najgrubiej i jednocześnie jak najcieplej. Dlatego dla pań rajstopy grube, a dla panów np. kalesony.

Rajstopy czarne czy czarne grube rajstopy? Co do spódnic i sukienek?

Jakaś pani pomyśli sobie: „ach, dzisiaj nie jest tak źle, może włożę spódnicę i zwykłe, cienkie rajstopy czarne?”, a gdy ledwie wyjdzie przed blok, niemal od razu wraca do domu, aby przebrać się w inne rajstopy czarne, tym razem czarne GRUBE rajstopy. Pogoda ma swoje kaprysy, więc lepiej od razu uchronić się przed taką zmiennością i zaoszczędzić czas na zmienianie garderoby. Po prostu czarne grube rajstopy, a właściwie jakiekolwiek grube rajstopy, a zatem ciepłe rajstopy, są dobrym rozwiązaniem na mróz.

Grube rajstopy wzorzyste, czyli jak pozostać modnym

Rajstopy grube to jedno, ale grube rajstopy wzorzyste to zupełnie inna bajka. Zwłaszcza jeśli któraś z pań nie przepada za noszeniem spodni, a jednocześnie chce się jakoś wyróżnić. Dla przykładu – włożenie „tematycznych” rajstop w okresie świątecznym będzie na pewno strzałem w dziesiątkę i z pewnością zachwyci niejedną osobę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *