Dodaj pazura swojej stylizacji dzięki wzorzystym rajstopom.

Dla kogo rajstopy wzorzyste?

Chęć wyróżnienia się spośród szarego tłumu ludzi towarzyszy niejednej osobie. Część z nich to zbuntowani indywidualiści; nie boją się ściągania na siebie uwagi przechodniów czy kolegów z pracy. Są też znawcy mody, którzy mają odpowiednią wiedzę, jak łączyć elementy ubioru tak, aby – potencjalnie – tworzyły spójną całość. Trudno o lepszych fachowców w kwestii nadania wyglądowi elementu delikatnego szaleństwa. A czasami wystarczą tylko rajstopy we wzory.

Jak nosić wzorzyste rajstopy?

Gdy już decydujemy się na takie wzorzyste rajstopy. należy pamiętać o kilku prostych, ale dość istotnych zasadach, które pozwolą osiągnąć pożądany efekt w kontekście ogólnego wyglądu.

Przede wszystkim, rajstopy wzorzyste mają naprawdę różne warianty, a im bogatsze, tym lepiej, żeby pozostała część ubioru poszła w przeciwnym kierunku, a zatem w stronę prostoty i, powiedzmy, skromności.

Trzeba mieć na uwadze również kolor rajstop. Niezależnie od tego, jak prezentują się te wzorzyste rajstopy, ich dominujący kolor powinien pokrywać się z kolorem całego stroju.

Paski – które i dlaczego?

Każdy wie, czym jest wysokość, a czym jest szerokość. Tym samym wątpliwe, aby uchodził za wielką tajemnicę fakt, że rajstopy w paski pionowe wydłużą, a nawet wysmuklą nogi, zaś analogicznie rajstopy w paski poziome zadziałają zupełnie odwrotnie.

Kropki czy groszki, a może figury geometryczne?

Rajstopy wzorzyste to nie przelewki i temat wymaga poważnego, rzetelnego potraktowania, a co najważniejsze – rozważnego wyboru. Jeśli którąś panią najdzie ochota na rajstopy we wzory geometryczne, to w tym wypadku nie ma co szaleć z resztą ciuchów i skupić się na jednolitości, np. spódnicy. Warto też pomyśleć o butach na obcasie, które wyszczuplą nogi nawet jeśli w grę wchodzą rajstopy w kropki czy rajstopy w groszki.

Do odważnych świat należy

Rajstopy w kropki i rajstopy w groszki, a także inne wzorzyste materiały nie wychodzą z mody, dlatego pozwolenie sobie od czasu do czasu na małe, modowe szaleństwo nie będzie żadnych przestępstwem. Zobacz więcej na https://www.gabriella.pl/grube-wzorzyste/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *