Dodaj pazura swojej stylizacji dzięki wzorzystym rajstopom.

Dla kogo rajstopy wzorzyste?

Chęć wyróżnienia się spośród szarego tłumu ludzi towarzyszy niejednej osobie. Część z nich to zbuntowani indywidualiści; nie boją się ściągania na siebie uwagi przechodniów czy kolegów z pracy. Są też znawcy mody, którzy mają odpowiednią wiedzę, jak łączyć elementy ubioru tak, aby – potencjalnie – tworzyły spójną całość. Trudno o lepszych fachowców w kwestii nadania wyglądowi elementu delikatnego szaleństwa. A czasami wystarczą tylko rajstopy we wzory.

Jak nosić wzorzyste rajstopy?

Gdy już decydujemy się na takie wzorzyste rajstopy. należy pamiętać o kilku prostych, ale dość istotnych zasadach, które pozwolą osiągnąć pożądany efekt w kontekście ogólnego wyglądu.

Przede wszystkim, rajstopy wzorzyste mają naprawdę różne warianty, a im bogatsze, tym lepiej, żeby pozostała część ubioru poszła w przeciwnym kierunku, a zatem w stronę prostoty i, powiedzmy, skromności.

Trzeba mieć na uwadze również kolor rajstop. Niezależnie od tego, jak prezentują się te wzorzyste rajstopy, ich dominujący kolor powinien pokrywać się z kolorem całego stroju.

Paski – które i dlaczego?

Każdy wie, czym jest wysokość, a czym jest szerokość. Tym samym wątpliwe, aby uchodził za wielką tajemnicę fakt, że rajstopy w paski pionowe wydłużą, a nawet wysmuklą nogi, zaś analogicznie rajstopy w paski poziome zadziałają zupełnie odwrotnie.

Kropki czy groszki, a może figury geometryczne?

Rajstopy wzorzyste to nie przelewki i temat wymaga poważnego, rzetelnego potraktowania, a co najważniejsze – rozważnego wyboru. Jeśli którąś panią najdzie ochota na rajstopy we wzory geometryczne, to w tym wypadku nie ma co szaleć z resztą ciuchów i skupić się na jednolitości, np. spódnicy. Warto też pomyśleć o butach na obcasie, które wyszczuplą nogi nawet jeśli w grę wchodzą rajstopy w kropki czy rajstopy w groszki.

Do odważnych świat należy

Rajstopy w kropki i rajstopy w groszki, a także inne wzorzyste materiały nie wychodzą z mody, dlatego pozwolenie sobie od czasu do czasu na małe, modowe szaleństwo nie będzie żadnych przestępstwem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *