Co przyciąga mężczyzn?

Ubrania dokręcają atmosferę

Nie da się zaprzeczyć, że całkiem często pewne części kobiecej garderoby pobudzają zmysły oraz popęd seksualny u mężczyzn. Przecież nie bez powodu mówi się o tzw. „bieliźnie erotycznej”, która z założenia ma na swój sposób umilić intymne doznania. Pozostaje pytanie, które partie bieliźniane szczególnie działają na panów?

Rajstopy czy pończochy?

Wiele pań zastanawia się, dlaczego tak duża grupa mężczyzn deklaruje, że lubi pończochy u kobiet? Wydaje się niełatwe do zrozumienia, co takiego w nich jest, że przyciągają wzrok i działają rozochocająco. Mało tego! Z jakiego powodu, abstrahując już od efektów związanych z męską częścią społeczeństwa, kobiety wolą zastąpić rajstopy właśnie pończochami?

Urok pończoch

Cóż. Niezależnie od wyboru spośród pończoch samonośnych czy takich z paskiem, do tego gładkich lub kabaretek, po prostu są one niemalże jak magnes dla mężczyzn, zaś noszącym je kobietom dodają pewności siebie i sprawiają, że czują się seksowniejsze. Zwłaszcza gdy reszta garderoby zostanie odpowiednio dobrana. Ostatecznie działają prawie tak samo jak rajstopy, tj. wydłużają i wysmuklają nogi. Do tego czarny czy czerwony kolor, praktycznie odruchowo kojarzone ze zmysłowością oraz seksapilem, mogą wywołać tym lepszy skutek.

Głos ludu

Z całego mnóstwa opinii panów wynika, że bardzo imponują im kobiety, które są pewne siebie i wiedzą, jak zachwycić swoją urodą. Włożenie pończoch jest w tym wypadku jednym z takich zabiegów, które to piękno ciała podkreślą. I choć chciałoby się zaprzeczyć, a zdaje się, że niektórzy mężczyźni są mimo wszystko sceptyczni wobec tego rodzaju bielizny, to trudno nie zgodzić się z tym, że pończochy po prostu wyglądają ładnie. I kobiety, które zdecydują się je włożyć z takiej czy innej okazji, również wyglądają ładnie, niewątpliwie seksownie czy uwodzicielsko.

Niektóre rajstopy z kategorii tych „erotica” są, rzecz jasna, niezgorsze. Ostatecznie decyzja należy do pań, tak pod względem wygody, jak i wizualnego efektu, niemniej warto szukać różnych rozwiązań!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *